Dejavnost predavateljev – februar 2021

Doc. dr. Mojca Kompara Lukančič se je 3. 2. 2021 udeležila INOVUP predavanja Uporaba interaktivnega videa v študijskem procesu.

Doc. dr. Mojca Kompara Lukančič se je 11. 2. 2021 udeležila predavanja Komuniciranje znanosti v organizaciji Univerze v Mariboru.

Doc. dr. Vanja Erčulj se 17. 2. 2021 udeležila delavnice Tehnike sprostitve v organizaciji Univerze v Mariboru.

Prof. dr. Gorazd Meško je 18. 2. 2021 opravil predavanje o programski skupini Varnost v lokalnih skupnostih in glavnih rezultatih dosedanjega raziskovanja na Mednarodnem seminarju o kriminološkem raziskovanju Univerze Vechta, Nemčija. Povezava: CrimeSem – Sicherheit und Schutz in den Nachbarschaften – Forschungsergebnisse aus Slovenien (idw-online.de)

Doc. dr. Vanja Erčulj se 26. 2. 2021 udeležila delavnice na temo projektnega učenja v organizaciji Univerze v Mariboru.