Brezplačna delavnica: Iskanje zaposlitve od A do Ž

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za varnostne vede UM ponovno organizira dogodek »Iskanje zaposlitve od A do Ž«.

Kdaj: četrtek, 17. marec 2022, ob 13:00
Trajanje: 90 min
Kje: On-line, MS Teams orodje
Izvajalec: dr. Martina Horvat, karierna svetovalka KC UM

Vsebina delavnice vključuje naslednje vsebine:

• kaj lahko že v času študija storimo, da bi hitreje in lažje našli zaposlitev;
  • kako najdemo potencialnega delodajalca;
  • kako pripravimo življenjepis in spremno pismo;
  • o zaposlitvenem razgovoru.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams. Srečanju se lahko pridružite tukaj. V primeru težav s pridružitvijo ekipi, prosim kontaktirajte karierni.center@um.si

Na dogodek se lahko prijavite preko povezave:  https://kc.um.si/dogodki/iskanje-zaposlitve-od-a-do-z-fvv.

Vabljeni k prijavi in k udeležbi!

Ob enem bi vas radi povabili tudi na individualna karierna svetovanju v okviru Kariernega centra UM, ki se izvajajo preko orodja MS Teams.

Karierno svetovanje poteka na Fakulteti za varnostne vede. Karierni svetovalec Matej Kosi je za karierno svetovanje dostopen tudi preko Skypa po predhodni najavi preko spletne aplikacije. Individualno karierno svetovanje je po predhodni najavi mogoče tudi v prostorih Rektorata UM, Slomškov trg 15, Maribor.

Predvideni termini kariernega svetovanja:

• 15. 3. 2022
  • 19. 4. 2022