Brezplačna delavnica: Osnove retorike in javnega nastopanja

Karierni center UM v sodelovanju s Kariernim centrom FVV organizira brezplačno delavnico na temo osnov retorike in javnega nastopanja.

• Kdaj: torek, 16. april 2019, ob 14:00
  • Traja: 90 minut
  • Kje: Fakulteta za varnostne vede UM, Kotnikova ulica 8, 1000 Ljubljana, predavalnica 8

Javni nastopi, poslovni pogovori, predstavitve in različna soočenja so neizogibni del vsakdanjika. Marsikomu to predstavlja neprijetno doživetje, neprespane noči, hitrejše razbijanje srca, nervozo, … S krepitvijo sposobnosti sproščenega, zaupanja vrednega javnega nastopa lahko podkrepite svoje kompetence s samozavestjo in prepričljivostjo. Z znanjem retoričnih veščin še bolj uspešno izvedemo javni nastop, hitreje opredelimo cilj svojega govora in bolje obvladamo nepričakovane dogodke.

Osnovne vsebine delavnice so:

• priprava na javni nastop;
  • samomotivacija;
  • kam z rokami?;
  • način govora;
  • mašila;
  • govorica telesa;
  • motivacija poslušalcev;
  • pripomočki pri nastopu.

Prijavite se lahko do 15. 4. 2019 na https://kc.um.si/dogodki/osnove-retorike-in-javnega-nastopanja-za-studente-fvv-um