European Defence Challenge – Razpis za dodiplomske in podiplomske študente

Vabljeni k prijavi na razpis s področja obrambe in tehnoloških ved “European Defence Challenge” za dodiplomske in podiplomske študente na vseh visokošolskih zavodih, ki ga podpira tudi Erasmus+ program Evropske Unije.

Gre za razpis, pri katerem študentje poiščete kreativne in hkrati strokovne odgovore na vprašanje “Which technologies and technology bricks are particularly relevant for Europe’s sovereignty in defence and security?”. Pri tem se lahko prijavite sami ali pa v paru. Lahko oziroma celo zaželeno je, da se povežete s študenti iz iste študijske smeri ali pa s študenti drugih izobraževalnih zavodov oziroma celo drugih držav.

Rok za oddajo pisnih izdelkov (ena stran) je do polnoči, 30. januarja. Svoje pisne izdelke oddate po predhodni registraciji na spletni strani.

Do 5. marca se bo izbralo študente, ki gredo v naslednji krog.

V drugi fazi pa je potrebno oddati obsežnejši izdelek na 10 straneh do polnoči, 30. aprila.

Dostop za registracijo in prenos predloge: https://assets-plus.eu/challenge/