Obvestilo za bruce

Spoštovane brucke in bruci,

v želji, da se bolje spoznamo, smo 1. oktober 2020 rezervirali za uvodne ure predmetov zimskega semestra. Vsak visokošolski učitelj bo predstavil način in vsebino predmeta, na voljo vam bomo tudi za vsa vaša vprašanja.

Vabimo vas, da se uvodnih predavanj udeležite po naslednjem razporedu:

• Visokošolski študijski program – REDNI:
    • Varnost in policijsko delo
    • Informacijska varnost

• Univerzitetni študijski program Varstvoslovje – REDNI

• Visokošolski študijski program – IZREDNI:
    • Varnost in policijsko delo
    • Informacijska varnost

DODATNE INFORMACIJE

• Zbor na notranjem dvorišču fakultete 10 minut pred dogovorjeno uro, od koder vas bomo usmerili v predavalnice.
  • Skladno z varnostnim protokolom, je obvezna uporaba zaščitne opreme (maske).

POMEMBNO

Potrebno se je zavedati, da je zdravje naša največja dobrina, zato je v prostore fakultet Univerze v Mariboru vstop mogoč le zdravim osebam, ki ne kažejo bolezenskih znakov, saj lahko v nasprotnem primeru ogrožajo zdravje ostalih študentov in zaposlenih. Za omejitev širjenja okužbe in v skrbi za zdravje udeležencev v pedagoškem procesu ter v skladu s priporočili NIJZ, povezanimi z vodenjem evidenc prisotnosti, smo pripravili brezkontaktno evidentiranje prisotnosti študentov in zaposlenih v predavalnicah in drugih prostorih, kjer je vodenje evidence prisotnih potrebno. Evidentiranje temelji na skeniranju QR-kode predavalnice preko mobilnega telefona. Tako bo mogoče lažje identificirati potencialno širjenje okužbe, zbrani podatki pa bodo po predpisanem času iz elektronskih evidenc izbrisani. Več informacij boste našli na spletni strani moja.um.si > ŠTUDIJ > COVID-19.

Veselimo se naših prvih skupnih študijskih ur!