Vabilo na uvajalni dan FVV v okviru uvajalnega tedna za bruce na UM

Draga brucka, dragi bruc,

veseli nas, da ste za študij izbrali Univerzo v Mariboru. Želimo, da se boste opremljeni z ustreznimi informacijami lahko že prve tedne študijskega leta v največji meri posvetili študiju, zato na Univerzi v Mariboru pred uradnim pričetkom študijskega leta organiziramo uvajalni teden za bruce. Namen uvajalnega tedna, ki ga z dogodki pripravljamo na različnih lokacijah, je, da vas že pred pričetkom študija seznanimo z različnimi vsebinami in možnostmi, povezanimi s študijem, ter da se spoznate z novim okoljem.

Za vas smo v okviru uvajalnega tedna pripravili tudi posebni uvajalni dan na sedežu Fakultete za varnostne vede, v Ljubljani, ki bo potekal v četrtek, 30. 9. 2021 ob 9.50.

Več si lahko preberete v priloženem programu.

DODATNE INFORMACIJE

• Zbor na notranjem dvorišču fakultete ob točno določeni uri.
  • Skladno z varnostnim protokolom, je obvezna uporaba zaščitne maske in izpolnjevanje PCT pogoja.

Veselimo se srečanja z vami.

Priloga: