Rok za oddajo vlog/prošenj za vpis po izpisu na isti študijski program v študijskem letu 2024/2025

Z Zakonom o spremembah in dopolnitvah Zakona o visokem šolstvu (ZViS-M;Uradni list RS, št. 102/2023) se na Univerzi v Mariboru študentom, ki so se v preteklih letih izpisali iz posameznega študijskega programa, od študijskega leta 2024/2025 omogoča ponovni vpis v isti študijski program, pri čemer se jim na podlagi zakonskih določil za študij zaračuna šolnina. Zainteresirani kandidati izpolnite vlogo ter jo najkasneje do 30. 8. 2024 pošljite priporočeno po pošti na naslov: Fakulteta za varnostne vede, Referat, Kotnikova ulica 8, 1000 Ljubljana. Vlogo lahko do navedenega datuma oddate tudi osebno v času uradnih ur referata.

Za več informacij se lahko obrnete na e-naslov: referat.fvv@um.si